20. 7. 2019

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 18 až 14°C.

ZÁPIS DO  MŠ - PŘIPOMENUTÍ

Připomínáme rodičům a zákonným zástupcům , že dne  2. května  2019  od 10.00 hodin bude v ředitelně  Mateřské školy v Manětíně probíhat ZÁPIS pro školní rok  2019 - 2020 .

Správce Webu, 26. 4. 2019

VÝCHOVNÝ KONCERT

V pondělí , dne  29. dubna  2019 , připravujeme pro žáčky  naší mateřské školy , ve spolupráci se ZUŠ Plasy a ZŠ Manětín , výchovný koncert .

Děti se v mateřské škole potkají s bývalými spolužáky a poslechnou si , co už se v ZUŠ dokázali naučit.

Správce Webu, 26. 4. 2019

Ž Á D O S T

Vážení  rodiče,

při projíždění slepou ulicí u mateřské školy , kde se běžně pohybují žáci z MŠ , ZŠ a Klubu Radovánek , vás žádáme o pomalou jízdu s maximální opatrností ,  aby nedošlo ke zranění dětí !!!

Dále žádáme rodiče , kteří své děti autem dopravují nebo vyzvedávají z mateřské školy , aby neparkovali bezprostředně před vchodem - vjezdem do MŠ .

ZA  VAŠI  OHLEDUPLNOST  DĚKUJEME !!!

Správce Webu, 15. 4. 2019

DRAVCI

V pátek , 12. 4. 2019 ,  půjdeme s dětmi do Kulturního domu v Manětíně na přednášku s ukázkami o chovu a životě dravců a jiných příslušníků ptačí říše.

Připomínáme rodičům , že odjezd do SOLNIČKY ve čtvrtek  11. 4.  bude v  8.00 hodin. Děkujeme za vaši dochvilnost !!

Správce Webu, 8. 4. 2019

VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ V  MŠ

Mateřská škola Pastelka v Manětíně  vyhlašuje velikonoční soutěž pro děti z MŠ a jejich rodiče  -  o nejzajímavější nápad na velikonoční výzdobu , dárek  nebo  zajímavé tvoření .

Vaše výrobky , prosím , přineste na výstavku v mateřské škole  do  PONDĚLÍ  15. 4. 2019.

DĚKUJEME  A  TĚŠÍME  SE  !!!

Správce Webu, 5. 4. 2019

MATEŘSKÁ ŠKOLA NAVŠTÍVÍ SOLNIČKU

Ve dvou termínech  -  4.  a  11.  dubna  2019  -  uspořádá  MŠ  v  Manětíně pro všechny školkové děti výjezd  do  SOLNIČKY - solné jeskyně v Kralovicích.

Třídní učitelky vybírají do konce měsíce března 2019 na dopravu a na vstup do Solničky celkem  400,- Kč.

ODJEZD  OD  MŠ  BUDE  PRO  OBA  TERMÍNY  V   8.00  hodin !!!

Správce Webu, 21. 3. 2019

ZÁPIS DO  MŠ PRO  ROK 2019 - 2020

Mateřská škola Pastelka v Manětíně oznamuje, že  ZÁPIS  DO  MŠ  MANĚTÍN  PRO  ROK  2019/2020  se uskuteční  ve  ČTVRTEK  2. KVĚTNA  2019.

Zápis bude probíhat v ředitelně mateřské školy v době od  10.00hod.  do  14.00 hod.

K zápisu dětí do MŠ přinesou rodiče rodný list zapisovaného dítěte a jeden z rodičů  (zákonných zástupců) předloží občanský průkaz.

Správce Webu, 21. 3. 2019

CO NÁS ČEKÁ V  PŘÍŠTÍM TÝDNU

V úterý, dne 12. 3. 2019 ,  přijede fotografovat do naší MŠ fotofirma HANKA, která nám nabídla vytvoření samolepících jmenovek k použití do šaten , na hrníčky apod. ,  zcela zdarma. Pro rodiče nabízí set fotografií, které si můžete , ale nemusíte , odkoupit !!

Ve čtvrtek  14. 3.  navštívíme  ve dvou skupinkách  Městskou knihovnu v Manětíně, kde bude s dětmi besedovat o BŘEZNU - MĚSÍCI KNIHY,  o knížkách , a nejen o nich , nová paní knihovnice Alena Fišerová.

Na pátek  15. 3.  jsme pozvali na divadelní představení  DIVADLA  Z  BEDNY v naší školce, také děti ze Základní školy v Manětíně  ( první a druhou třídu ). Na setkání s kamarády ze základky a na společné zážitky z představení se moc těšíme !!

Správce Webu, 6. 3. 2019

ČÁSTEČNÉ UZAVŘENÍ MŠ

ČEZ Distribuce , a.s.  oznámila mateřské škole odstávku elektřiny na den  7.  3.  2019.

V tento den se nebude , ze stejného důvodu , připravovat ani strava v ZŠ.  Proto bude MŠ v Manětíně v tento den otevřena pouze  od  6.45 hodin  do  12.00 hodin.

Prosím , vyzvedněte si své děti  mezi  11.30  až  nejpozději  do  12.00 hodin , budou

bez oběda !!!   DĚKUJEME  ZA  POCHOPENÍ  !!!

Správce Webu, 20. 2. 2019

MASOPUSTNÍ REJ

Masopustní maškarní rej se v MŠ Manětín uskuteční v úterý  dne  5.  3.  2019.

Převleky a masky necháváme v letošním roce na fantazii a kreativitě dětí a rodičů. Prosím , přineste je dětem  5. 3.  ráno do mateřské školy .

Správce Webu, 20. 2. 2019