16. 6. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, na východě místy i bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 15 až 11°C.

PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ

Pasování předškoláků se uskuteční v úterý dne  18. 6. 2019  od  10,00 hodin  v  altánku zahrady  mateřské školy .

Srdečně zveme k účasti na této slavnostní události i rodiče našich předškoláků !!!

Správce Webu, 10. 6. 2019

JDEME NA  VÝLET

Ve čtvrtek 13. 6. 2019 půjdeme s dětmi na půldenní výlet do okolí Manětína. Připravte , prosím , dětem do batůžku uzavíratelné pití , svačinku s ovocem , kapesníky a pláštěnku.

Správce Webu, 10. 6. 2019

....A JEŠTĚ DIVADLO

V pátek  7. 6. nám přijede na zahradu mateřské školy zahrát divadelní představení pan Pohoda z Divadla z BEDNY.....

........ A o týden později - 14. 6. 2019 -  k nám zavítá Divadlo LETADLO s pohádkou V korunách stromů.

Na obě představení se už moc těšíme , užijeme si opět spoustu legrace !!!

Správce Webu, 5. 6. 2019

CO NÁS ČEKÁ V  PŘÍŠTÍM TÝDNU

V příštím týdnu nás čekají tři důležité zajímavé akce :

- v úterý 28. 5. budeme v tělocvičně Kulturního domu Manětín  " Tančit srdcem " . Na sportovní akci , pořádanou naší mateřskou školou , jsme přizvali i žáčky manětínské ZŠ.

- ve čtvrtek 30. 5. uspořádáme na zahradě mateřské školy pro všechny školkové děti DĚTSKÝ DEN plný soutěží a zábavy . V altánku si společně pochutnáme na " buřtíkách " , které si opečeme na našem ohništi. ( Občerstvení zajišťuje MŠ ) .

- v pátek 31. 5. jsme pozvaní na DĚTSKÝ DEN , který pořádají žáci 8. a 9. třídy ZŠ. Nejprve se podíváme v KD na filmovou pohádku, a po té půjdeme soutěžit na fotbalové hřiště.

Správce Webu, 22. 5. 2019

LOGOPEDIE

V pátek , dne 24. 5. 2019 , přijede do Mateřské školy v Manětíně na pravidelnou logopedickou kontrolu paní doktorka Gruberová . Bližší informace  a časový harmonogram kontrol má na starosti paní učitelka Bohumila Eretová .

Správce Webu, 15. 5. 2019

ŠKOLNÍ VÝLET

V letošním školním roce pojedeme na  ŠKOLNÍ  VÝLET  do  ZOO  v  Plzni . Vstupné do zoologické zahrady bude za děti uhrazeno ze sponzorského daru , který mateřská škola obdržela od rodičů jedné ze žákyň . Tímto za děti z MŠ Manětín ještě jednou mnohokrát děkujeme !!

Termín výletu je stanoven na  úterý  4. června  2019 .  Odjíždíme již v  8,00 hodin , proto žádáme rodiče , aby přivedli své potomky do MŠ včas , a to do 7,45 hod. Děkujeme !!

S sebou dejte , prosím ,  dětem batůžek se svačinou , uzavíratelným !!!  pitím , papírovými kapesníky a pláštěnkou.

U třídních učitelek uhradíte do konce měsíce května 2019 za školní výlet částku  200,- Kč - děkujeme za včasnou platbu !!

Návrat z výletu plánujeme cca na  12, 30 hodin , děti budou mít v mateřské škole nachystaný oběd .

Správce Webu, 15. 5. 2019

POLODENNÍ VYCHÁZKY

Od poloviny měsíce května budeme s dětmi chodit na polodenní výlety do přírody v okolí města Manětína.

Výlety budeme pořádat , při příznivém počasí , cca jedenkrát za 14 dnů . Děti si na výlet ponesou batůžek se svačinkou , uzavíratelným pitím , papírovými kapesníky a pláštěnkou.

O datech výletů budou rodiče včas informováni na informačních nástěnkách v MŠ .

Správce Webu, 6. 5. 2019

TŘÍDNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Třídní fotografování , s možností vyfotit děti ve skupinkách s kamarády nebo sourozenci , provede v Mateřské škole Manětín firma FOTO FAJN z Plzně .

Fotografovat se budeme v úterý dne  14. 5.  2019  od  9,15 hodin na zahradě MŠ ( při nepříznivém počasí ve třídě ) .

Správce Webu, 6. 5. 2019

ZÁPIS DO  MŠ - PŘIPOMENUTÍ

Připomínáme rodičům a zákonným zástupcům , že dne  2. května  2019  od 10.00 hodin bude v ředitelně  Mateřské školy v Manětíně probíhat ZÁPIS pro školní rok  2019 - 2020 .

Správce Webu, 26. 4. 2019

VÝCHOVNÝ KONCERT

V pondělí , dne  29. dubna  2019 , připravujeme pro žáčky  naší mateřské školy , ve spolupráci se ZUŠ Plasy a ZŠ Manětín , výchovný koncert .

Děti se v mateřské škole potkají s bývalými spolužáky a poslechnou si , co už se v ZUŠ dokázali naučit.

Správce Webu, 26. 4. 2019