13. 8. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, v Čechách postupně místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 18 až 14°C.

PODMÍNKY PROVOZU MŠ V  OBDOBÍ DO  KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Správce Webu, 11. 5. 2020

ZNOVUOTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Mateřská  škola  PASTELKA  v  Manětíně  bude , po dohodě se zřizovatelem , MěÚ v Manětíně ,  otevřena  od  pondělí  dne  25. května  2020 .

Děti  mohou  do  mateřské  školy  znovu  nastoupit  v  pondělí  25. 5. 2020  od  6.30 hodin .

Správce Webu, 5. 5. 2020

INFORMACE

V úterý dne  14. 4. 2020  od  9  do  10 hodin  si v mateřské škole mohou rodiče opět vyzvednout  vyplněné a potvrzené blankety na  OČR .

Správce Webu, 13. 4. 2020

ZMĚNA VE  ZPŮSOBU ZÁPISU DO  MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zvláštním nařízením MŠMT  dochází ke změně v  ZÁPISU  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  pro  školní rok  2020 / 2021 .  Podrobné doporučení k zápisu do MŠ naleznete na odkazu :

Konání ZÁPISU je stanoveno na  období od  2.  do  16.  května  2020 , bez přítomnosti zapisovaných dětí .

ORGANIZAČNÍ  POKYNY  K  ZÁPISU  DO  MŠ  MANĚTÍN

Tiskopisy potřebné k zápisu dítěte do Mateřské školy Pastelka Manětín  -  Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání , Evidenční list , Registrační číslo přijímaného dítěte , blanket k potvrzení od dětského lékaře  -  si rodiče nebo zákonní zástupci dítěte mohou vyzvednout v ředitelně MŠ ve dnech  20. a  27. dubna  2020  v době  od  9  do  11 hodin . K  vyzvedávání tiskopisů se objednávejte na telefonu  725 972 192 . Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání si můžete vytisknout zde :

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DO MŠ.doc (55 kB)

Vyplněné tiskopisy pro ZÁPIS  DÍTĚTE  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  MANĚTÍN  budou rodiče nebo zákonní zástupci zapisovaných dětí odevzdávat ředitelce  MŠ Manětín v budově MŠ v pondělí  dne  4. května  2020  v době  od 9  do  13  hodin . Při odevzdání tiskopisů předloží  rodiče nebo zákonní zástupci ředitelce mateřské školy k nahlédnutí OP jednoho z rodičů a rodný list zapisovaného dítěte . Na čase odevzdání vyplněných tiskopisů se rodiče domluví s ředitelkou školy na telefonu  725 972 192 .

Všechna mimořádná opatření k  ZÁPISU  DĚTÍ  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  PASTELKA  MANĚTÍN  jsou přijímána z důvodu nebezpečí přenosu koronavirové nákazy .

Veškeré dotazy k zápisu vám zodpovíme na  :

-  emailu       ms.manetin@seznam.cz

-  telefonu    725 972 192

Za vaše pochopení , ohleduplnost a trpělivost  DĚKUJEME !

Mgr.  Marie  Křemenáková

ředitelka  mateřské  školy

Správce Webu, 8. 4. 2020

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO  RODIČE

Po dohodě se zřizovatelem MŠ  -  MěÚ  v  Manětíně  , rozhodlo vedení  Mateřské školy v Manětíně  , že platba školného za měsíc DUBEN  2020  nebude od rodičů žáků MŠ  požadována .

Prosíme plátce , aby platbu za měsíc duben neprováděli . Děkujeme !

Správce Webu, 8. 4. 2020

VYZVEDÁVÁNÍ BLANKETŮ NA  OČR

V pondělí  dne  6.  dubna  2020  mezi  9  a  10  hodinou si mohou rodiče vyzvednout v MŠ  potvrzené blankety na OČR , popřípadě vyřídit další potřebné záležitosti a informace .

Zvoňte , prosím , na ředitelnu MŠ , případně se ozývejte telefonicky . Děkujeme .

Správce Webu, 2. 4. 2020

ZÁPIS DO  MŠ PRO  ROK 2020 / 2021

ZÁPIS  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  PASTELKA  MANĚTÍN   PRO  ŠKOLNÍ  ROK

2020 / 2021  SE  BUDE  KONAT  V  PONDĚLÍ  DNE 4.  KVĚTNA  2020   V  BUDOVĚ  MŠ

MANĚTÍN  V  DOBĚ  OD  10 hodin  DO  14  hodin .

Pro zápis dítěte do Mateřské školy Manětín budete předkládat rodný list zapisovaného dítěte a občanský průkaz jednoho z rodičů či zákonných zástupců dítěte.

Pokud nastane změna ve způsobu či termínu ZÁPISU , budete včas na našich webových stránkách informování !!

Správce Webu, 2. 4. 2020

ZMĚNA VE  ZPŮSOBU ZÁPISU DO  ZÁKLADNÍ ŠKOLY

INFORMACE  PRO  RODIČE  POVINNÝCH  PŘEDŠKOLÁKŮ

Z důvodu závažné krizové situace v České republice dochází ke změně ve způsobu  ZÁPISU  POVINNÝCH  PŘEDŠKOLÁKŮ  DO  1. TŘÍD  ZÁKLADNÍCH  ŠKOL

Podrobné informace o  ZÁPISU  DO  1. TŘÍDY  ZÁKLADNÍ  ŠKOLY  V  MANĚTÍNĚ  naleznete na webových stránkách ZŠ Manětín .

Zápis se bude konat od  1.  do  14.  dubna  2020 .

Správce Webu, 25. 3. 2020

MIMOŘÁDNÉ INFORMACE PRO  RODIČE A  VEŘEJNOST

OZNÁMENÍ  :     MATEŘSKÁ  ŠKOLA  MANĚTÍN  BUDE  OD  17. 3. 2020  UZAVŘENA

K uzavření MŠ Manětín došlo po dohodě vedení školy se  ZŘIZOVATELEM  MŠ  -  MěÚ  v  Manětíně . Mateřská škola bude uzavřena od 17. března 2020 od 6.30 hodin  na  neurčito.

Důdodem k uzavření Mateřské školy Manětín je současný nouzový stav v ČR a celosvětový problém , týkající se nebezpečí nákazy koronavirem.

Žádám rodiče žáků MŠ Manětín , aby veškerou komunikaci s mateřskou školou vedli prostřednictvím e-mailů a mobilních telefonů ( potřebné informace, formuláře OČR apod. )

EMAIL :        ms.manetin@seznam.cz

TELEFON :  725 972 192

Veškerá nařízení VLÁDY  ČR , informace o vývoji nákazy , lékařská doporučení , opatření vyhlášená MěÚ v Manětíně a Krizového štábu Manětín ,  naleznete na  www. stránkách MĚSTA  MANĚTÍNA !

PEVNÉ  ZDRAVÍ  A  MNOHO  SIL  DO  DALŠÍCH  DNŮ  VÁM  VŠEM  ZA  MŠ  MANĚTÍN

PŘEJE   MGR.  MARIE  KŘEMENÁKOVÁ , ředitelka MŠ

Sledujte informace na našich stránkách a nebojte se zeptat !

Správce Webu, 16. 3. 2020

CO NÁS ČEKÁ V  BŘEZNU 2020

V měsíci březnu  2020  bychom rádi zahájili, pokud nám bude počasí přát a nebude vrtkavé tak,  jako po celou zimu , otevírání zahrady a naši školkovou zahradu začali připravovat na jaro.

Další březnové akce :

- Návštěva městské knihovny - přednáška , prohlídka , pohádka

- Školkové loutkové divadlo s marionetami

- Vynášení Moreny

- Návštěva  Základní školy v Manětíně před zápisem

- Školkové projekty - cvičení v tělocvičně v kulturním domě

- Pozorování změn v přírodě při dlouhých procházkách a výletech

Správce Webu, 26. 2. 2020