21. 4. 2021

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.

VÁŽENÍ  RODIČE ,

provoz Mateřské školy v Mnětíně zůstává  od pondělí dne 22. 2. 2021 , po konzultaci  s Hygienickou stanicí v Plzni a se Zřizovatelem MŠ - MěÚ v Manětíně , NEPŘERUŠEN .

Dva pedagogičtí pracovníci Mateřské školy v Manětíně absolvovali , z důvodu zhoršeného zdravotního stavu , testy na Covid - 19 .

Paní učitelka Bohumila Eretová s negativním výsledkem . V příštím týdnu bude v domácím ošetřování .

U ředitelky školy Marie Křemenákové byl výsledek testu pozitivní .  Vzhledem k tomu , že jsem absolvovala dlouhodobě plánovanou operaci oka  dne 11. 2. ve zdravotnickém zařízení v Plzni , odkud jsem si Covid - 19 s největší pravděpodobností přinesla , v MŠ jsem byla tedy naposledy přávě před operací dne 10. 2. , a od té doby již ne. Proto nemusíte mít obavu z přenosu nákazy od mé osoby .

Od některých z vás rodičů jsem obdržela informace o vaší pozitivitě a pozitivních výsledcích testování vašich dětí na Covid - 19 , na což jsem povinna upozornit všechny rodiče , kteří do Mateřské školy v Manětíně přivádíte své děti .

Mateřská škola prochází od pátku do pondělka důkladnou hygienickou očistou a provoz školky bude tedy od pondělka 22. 2. probíhat za zpřísněných hygienických opatření .

Žádám všechny rodiče o maximální obezřetnost při posuzování vlastního zdravotního stavu a zejména o sledování zdravotního stavu svých dětí . Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém v souvislosti s onemocněním Covid - 19 u vás a vašich dětí , je vaší povinností a na vaší zodpovědnosti ohlásit tento problém ředitelce MŠ na telefon 725 972 192 !

Děkuji vám za pochopení a vstřícnost v této nelehké době a přeji vám všem pevné zdraví a hodně sil !!!

Mgr.  Marie  Křemenáková

ředitelka  MŠ  Manětín

Správce Webu, 20. 2. 2021

CO NÁS ČEKÁ V  ÚNORU

ÚNOROVÉ  AKCE  V  MŠ  :

-   pravidelné vycházky do přírody , krmení a pozorování zvířat a jejich stop ( se staršími dětmi dlouhé náročnější procházky )

-   domácí divadelní představení s marionetami ( tématická pohádka )

-   masopustní bál  ( rejdění a dovádění v maskách )

-   pokračujeme v projektech mateřské školy

Správce Webu, 27. 1. 2021

Od úterý dne 19. ledna 2021 započnou v areálu Mateřské školy v Manětíně výkopové práce na ČOV a kanalizacích. Žádáme rodiče , aby dbali na opatrnost při doprovodu svých dětí do a ze školky. DĚKUJEME  ZA  POCHOPENÍ !!!

Správce Webu, 18. 1. 2021

CO NÁS ČEKÁ V  LEDNU

V  MĚSÍCI  LEDNU  NÁS  ČEKÁ :

-   modro bílý den  -  jeden den přijdeme oblečení v barvách pani ZIMY

-   hrátky na sněhu  -  bobování ( prosíme rodiče , aby reagovali na množství napadaného sněhu a přinášeli dětem do MŠ boby ), stavění sněhuláků , koulovaná

-   besedování o myslivosti  -  projektové seznamování s problematikou myslivosti

-   domácí pohádka  -  tématická pohádka s marionetami

Správce Webu, 5. 1. 2021

Na základě nových nařízení Vlády ČR , souvisejících s pandemií Covid-19 , bude platit  v Mateřské škole v Manětíně opatření ,  s účinností od pondělí 4. ledna 2021 , podle kterého do šaten MŠ budou rodiče se svými dětmi vstupovat jednotlivě tak, aby po nezbytně nutnou dobu přípravy dětí ke vstupu do tříd pobývali zákonní zástupci se svými dětmi v prostoru šaten samostatně pouze jedna rodina. Další rodič vstupuje do šatny se svým dítětem až po odchodu předešlé rodiny.

Vstup rodičů a zákonných zástupců dětí bude povolen pouze se zakrytými ústy a nosem rouškou nebo jinou ochrannou pomůckou.

( Přiloženo nařízení VČR : Vstup třetích osob (mimo děti a zaměstnance)do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy. )

Správce Webu, 2. 1. 2021

VÁNOČNÍ PROVOZ MŠ A  PŘÁNÍ

Provoz Mateřské školy Manětín probíhá do 22. prosince 2020 . Po té bude MŠ uzavřena a znovu mohou děti do školky nastoupit v pondělí dne 4. ledna 2021 .

Všichni zaměstnanci Matřské školy v Manětíně děkují rodičům za přízeň a spolupráci a přejí rodičům i dětem príjemně prožité vánoční svátky a do nového roku 2021 spokojenost , rodinnou pohodu a hlavně pevné zdraví !!!

Správce Webu, 18. 12. 2020

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Ve čtvrtek  17. prosince 2020 , v dopoledních hodinách , se s dětmi v Mateřské škole Manětín potěšíme při vánoční besídce s nadílkou. V letošním roce se školní besídka odehraje , bohužel , bez přítomnosti rodičů , sourozenců , babiček a dědečků.

Držte nám palce alespoň na dálku , děkujeme !!!

Správce Webu, 16. 12. 2020

S účinností od 1. ledna 2021 dojde k navýšení ceny stravného pro žáky Mateřské školy Manětín. Stravu dodává do MŠ stravovací zařízení při Základní škole v Manětíně a podrobné informace k navýšení stravného obdržíte u vedoucí školní jídelny paní Vebrové na telefonním čísle  733 677 071 .

Správce Webu, 26. 11. 2020

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

VÁNOČNÍ  FOTOGRAFOVÁNÍ  v Mateřské škole Manětín  proběhne v úterý dne

24. listopadu 2020 od 8,15 hodin v budově MŠ ve třídě Berušek.

Rodiče, kteří chtějí přijít na focení s dalšími sourozenci školkových dětí, se budou nahlašovat u třídních učitelek , kde obdrží podrobné informace o čase a způsobu fotografování.

Správce Webu, 18. 11. 2020

CO NÁS ČEKÁ V  LISTOPADU

Jaké akce nás čekají v listopadu ??

-   dýňování s dětmi ve třídách ( již proběhlo )

-   domácí pohádka

-   spolupráce s Radovánkem

-   nácvik básní a písní k rozsvěcení stromečku ( pokud tato akce proběhne ??? )