24. 1. 2021

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo sněžení, pod 300m srážky přechodně smíšené nebo i dešťové. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty -1 až -5°C.

Od úterý dne 19. ledna 2021 započnou v areálu Mateřské školy v Manětíně výkopové práce na ČOV a kanalizacích. Žádáme rodiče , aby dbali na opatrnost při doprovodu svých dětí do a ze školky. DĚKUJEME  ZA  POCHOPENÍ !!!

Správce Webu, 18. 1. 2021

PROSINCOVÁ BESÍDKA

Při prosincové předvánoční besídce s nadílkou jsme v MŠ natáčeli sekvence výstupů dětí. Pan Fišer je zpracoval a uložil na flash disk ( za což mnohokrát děkujeme ) .

Pokud budete mít zájem si besídku z flash disku přehrát nebo přetáhnout na vlastní média, obraťte se na ředitelku MŠ.

Správce Webu, 5. 1. 2021

CO NÁS ČEKÁ V  LEDNU

V  MĚSÍCI  LEDNU  NÁS  ČEKÁ :

-   modro bílý den  -  jeden den přijdeme oblečení v barvách pani ZIMY

-   hrátky na sněhu  -  bobování ( prosíme rodiče , aby reagovali na množství napadaného sněhu a přinášeli dětem do MŠ boby ), stavění sněhuláků , koulovaná

-   besedování o myslivosti  -  projektové seznamování s problematikou myslivosti

-   domácí pohádka  -  tématická pohádka s marionetami

Správce Webu, 5. 1. 2021

Na základě nových nařízení Vlády ČR , souvisejících s pandemií Covid-19 , bude platit  v Mateřské škole v Manětíně opatření ,  s účinností od pondělí 4. ledna 2021 , podle kterého do šaten MŠ budou rodiče se svými dětmi vstupovat jednotlivě tak, aby po nezbytně nutnou dobu přípravy dětí ke vstupu do tříd pobývali zákonní zástupci se svými dětmi v prostoru šaten samostatně pouze jedna rodina. Další rodič vstupuje do šatny se svým dítětem až po odchodu předešlé rodiny.

Vstup rodičů a zákonných zástupců dětí bude povolen pouze se zakrytými ústy a nosem rouškou nebo jinou ochrannou pomůckou.

( Přiloženo nařízení VČR : Vstup třetích osob (mimo děti a zaměstnance)do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy. )

Správce Webu, 2. 1. 2021

VÁNOČNÍ PROVOZ MŠ A  PŘÁNÍ

Provoz Mateřské školy Manětín probíhá do 22. prosince 2020 . Po té bude MŠ uzavřena a znovu mohou děti do školky nastoupit v pondělí dne 4. ledna 2021 .

Všichni zaměstnanci Matřské školy v Manětíně děkují rodičům za přízeň a spolupráci a přejí rodičům i dětem príjemně prožité vánoční svátky a do nového roku 2021 spokojenost , rodinnou pohodu a hlavně pevné zdraví !!!

Správce Webu, 18. 12. 2020

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Ve čtvrtek  17. prosince 2020 , v dopoledních hodinách , se s dětmi v Mateřské škole Manětín potěšíme při vánoční besídce s nadílkou. V letošním roce se školní besídka odehraje , bohužel , bez přítomnosti rodičů , sourozenců , babiček a dědečků.

Držte nám palce alespoň na dálku , děkujeme !!!

Správce Webu, 16. 12. 2020

S účinností od 1. ledna 2021 dojde k navýšení ceny stravného pro žáky Mateřské školy Manětín. Stravu dodává do MŠ stravovací zařízení při Základní škole v Manětíně a podrobné informace k navýšení stravného obdržíte u vedoucí školní jídelny paní Vebrové na telefonním čísle  733 677 071 .

Správce Webu, 26. 11. 2020

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

VÁNOČNÍ  FOTOGRAFOVÁNÍ  v Mateřské škole Manětín  proběhne v úterý dne

24. listopadu 2020 od 8,15 hodin v budově MŠ ve třídě Berušek.

Rodiče, kteří chtějí přijít na focení s dalšími sourozenci školkových dětí, se budou nahlašovat u třídních učitelek , kde obdrží podrobné informace o čase a způsobu fotografování.

Správce Webu, 18. 11. 2020

CO NÁS ČEKÁ V  LISTOPADU

Jaké akce nás čekají v listopadu ??

-   dýňování s dětmi ve třídách ( již proběhlo )

-   domácí pohádka

-   spolupráce s Radovánkem

-   nácvik básní a písní k rozsvěcení stromečku ( pokud tato akce proběhne ??? )

-   plnění školních projektů

-   vánoční fotografování

Správce Webu, 3. 11. 2020

V  Mateřské škole Manětín  se doposud nevyskytl  žádný případ nákazy nemoci  Covid-19 . Jeden žák MŠ je , z důvodu výskytu nemoci v rodině , v karanténě.

Po dohodě se zřizovatelem  -  MěÚ v Manětíně , zůstává mateřská škola v provozu i v době vládou prodloužených podzimních prázdnin , tedy v týdnu od 26. do 30. října 2020.

Pokud dojde v následujících dnech ke změně v rozhodnutí , budete včas informováni na webu MŠ .

Správce Webu, 23. 10. 2020