22. 6. 2021

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Po dohodě se zřizovatelem bude Mateřská škola v Manětíně otevřena pro přihlášené děti od  23. srpna 2021.  Žádáme rodiče přihlášených dětí , včetně povinných předškoláků , aby uhradili na účet MŠ ( nebo hotově u p. uč. Soni Mouleové ) částku  175,- Kč za srpnovou docházku do konce měsíce června . Děkujeme !

Přihlašování stravy pro děti na prázdninovou docházku je pouze v kompetenci

rodičů !!!

Správce Webu, 15. 6. 2021

ROZLOUČENÍ S  PŘEDŠKOLÁKY

V  úterý  dne  22. 6. 2021  od  9.30 hodin se budeme v altánku  zahrady Mateřské školy Manětín loučit s předškoláky MŠ , kteří budou po prázdninách odcházet do 1. třídy základní školy.

Srdečně zveme rodiče předškoláčků na toto slavnostní vyřazování jejich dětí .

Správce Webu, 11. 6. 2021

Vzhledem k tomu , že školní rok 2020 / 2021 končí v polovině pracovního týdne , a stejně tak i zahájení školního roku  2021 / 2022  připadá na střed pracovního týdne , nabízíme rodičům tak trochu jiné řešení , nežli obvykle. I děti , které nejsou přihlášeny k prázdninové docházce , mohou dochodit přelomový týden června a července 2021 až do pátku 2. 7. 2021.

Po jednání se zřizovatelem a na jeho žádost byla nabídka na docházku do MŠ o prázdninách prodloužena ještě o srpnový týden od 23. do 27. 8. 2021 pro stávající žáky mateřské školy.

Zahájení školního roku  2021 / 2022 , tedy 1. září , připadá na středu , proto nabízíme rodičům stávajících žáků , aby své děti přihlásili k docházce již od pondělí 30. srpna 2021 , respektive od 23. 8. Pokud budete mít zájem své děti k docházce v těchto termínech přihlásit , oznamte svůj požadavek neprodleně na e-mail MŠ Manětín (ms.manetin@seznam.cz ) , nejpozději však do neděle 13. 6. 2021 .

Vážení rodiče , předem děkuji za vaše včasné reakce na tuto nabídku ze strany mateřské školy , a to z důvodu , že je potřeba řešit celou záležitost i se školní jídelnou ZŠ v Manětíně , odkud odebíráme stravu pro vaše děti .

Mgr. Marie Křemenáková

ředitelka mateřské školy

Správce Webu, 3. 6. 2021

PODĚKOVÁNÍ

Za Mateřskou školu Manětín a zejména za děti z MŠ bychom chtěli poděkovat sponzorům , kteří věnovali dětem dárky ke DNI DĚTÍ.

Poděkování patří panu JIRGLOVI  za libové párečky , které si děti opekly na našem zahradním ohništi . Dále paní PULCHARTOVÉ  za výborný perník , na kterém si děti pochutnaly v zahradním altánku. A velké poděkování patří i panu KARASOVI  a  manětínskému Zemědělskému družstvu za dárky a mlsání , které si děti vysoutěžily v rámci sportovních aktivit a soutěží při Dětském dni .

Za MŠ Manětín  Mgr. Marie Křemenáková

ředitelka  školy

Správce Webu, 1. 6. 2021

CO NÁS ČEKÁ V  ČERVNU

ČERVNOVÉ  AKCE  V  MŠ :

-   1. 6.   Den dětí v mateřské škole - sportovní soutěže a hry , opékání vuřtů

-   2. 6.  FOTOGRAFOVÁNÍ  na zahradě mateřské školy

-   domácí tématická divadelní pohádka s marionetami

-   9. 6.  Školní výlet do Botanické zahrady v Bečově nad Teplou s programem

-   ukončení a vyhodnocení školních projektů

-   Rozloučení s předškoláky v zahradním altánku MŠ - akce s rodiči

Správce Webu, 31. 5. 2021

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ V  MŠ

PRÁZDNINOVÝ  PROVOZ  v  Mateřské škole Manětín bude probíhat

od  1. 7.  do  16. 7. 2021 .

Žádáme rodiče přihlášených dětí k prázdninové docházce , aby uhradili částku 350,- Kč

( školkovné ) na účet mateřské školy ( popřípadě v hotovosti u p. uč. Mouleové ) do konce

měsíce června 2021 !  DĚKUJEME !

Správce Webu, 31. 5. 2021

DĚTSKÝ DEN V  MATEŘSKÉ ŠKOLE

V úterý dne 1. 6. 2021 budeme v mateřské škole slavit  DEN  DĚTÍ .

Dopoledne budou děti na zahradě MŠ soutěžit ve sportovních hrách o drobné ceny a u ohniště si opečeme libové párečky od pana Jirgla , na kterých si pochutnáme s chlebem , hořčicí a kečupem v našem zahradním altánku.

Žádáme rodiče , aby v tento den oblékli děti do sportovního . Děkujeme !

Správce Webu, 27. 5. 2021

POJEDEME NA  VÝLET !

Ve středu dne  9. 6. 2021  v 8.00 hodin ráno vyrazíme na školní výlet do Botanické zahrady v Bečově nad Teplou , kde pro nás bude přichystaný , kromě prohlídky zahrady s průvodcem , i další zajímavý doprovodný program ( divadelní představení , tvoření a soutěžení ).

Žádáme rodiče , aby do 4. 6. 2021 uhradili za výlet  300,- Kč  u třídních učitelek !!

Pro děti připravte na výlet batůžek se svačinkou a uzavíratelným pitím , přidejte papírové kapesníky a pláštěnku a můžeme vyrazit !!

Oběd bude po návratu ( cca ve 12.30 hodin ) připraven pro děti v mateřské škole.

Správce Webu, 25. 5. 2021

FOTOGRAFOVÁNÍ NA  ZAHRADĚ 2021

VE  STŘEDU  DNE  2. 6.  2021  se budeme v naší mateřské škole FOTOGRAFOVAT !

Fotografování proběhne v dopoledních hodinách , zhruba od 9.00 hodin .

Možnosti fotografování :  - třídní fotografie

- skupinky dětí podle přání

- portrét v kloboučcích ( na přání rodičů )

- tablo povinných předškoláků ( hrazeno MŠ )

Žádáme rodiče , aby svá přání na fotografování nahlásili VČAS u třídních učitelek !

Správce Webu, 17. 5. 2021

CO NÁS ČEKÁ V  KVĚTNU

AKCE , KTERÉ  NÁS  ČEKAJÍ  V  MĚSÍCI KVĚTNU :

-   zdobení a stavění MÁJKY

-   ZÁPIS  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY