26. 2. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 600m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 2 až -2°C.

L O G O P E D I E

Připomínáme rodičům , že v pondělí  16. 10. 2017  přijede na logopedické kontroly paní doktorka Gruberová. Prosíme rodiče o dochvilnost v objednaných termínech návštěv .

Správce Webu, 13. 10. 2017

CVIČÍME S  BoBLESY

Ve čtvrtek  12. 10.  2017  si s námi přijedou zacvičit pražští cvičitelé z firmy BoBles a naučí nás cvičit na nových prvcích , jejichž část máme již ve školce k dispozici .

Už se na nové cvičení těšíme !!!

Správce Webu, 10. 10. 2017

ZÁJMOVÉ KROUŽKY ZAHAJUJÍ SVOJI ČINNOST

Dnes - 5. 10. - zahajuje svoji činnost výtvarně -  keramický kroužek . Kroužek bude pracovat v naší MŠ ve třídě Berušek od 14,15 hodin pod vedením paní Lenky Mazuchové.

Zítra - 6. 10. - zahájí paní učitelka Kristýna Eretová činnost kroužku Flétnička s angličtinou, také ve třídě Berušek ve stejný čas. Děti si přinesou vlastní flétnu.

Správce Webu, 5. 10. 2017

A JE TU MĚSÍC ŘÍJEN

Na začátku měsíce října shlédneme divadelní představení divadélka paní Procházkové , a to hned v pondělí dne 2. 10.

V úterý za námi přijdou se svým programem babičky z Domova pro seniory . Už se na ně moc těšíme , protože my k nim také pravidelně chodíme a recitujeme jim básničky a zpíváme nacvičené písničky .

Prosíme rodiče , aby svým dětem připravili na úterý 3. 10. do školky fotografie jejich babiček a dědečků. Děkujeme !!

Správce Webu, 29. 9. 2017

SCHŮZKA S  RODIČI

V úterý , dne 26. září 2017, se bude konat ve třídě  " BERUŠEK "  od 16 hodin informační schůzka pro rodiče. Přineste si , prosím , přezůvky. Těšíme se na Vaši  účast !

Správce Webu, 18. 9. 2017

PŘIJEDE ZA  NÁMI DIVADLO....

Zítra , tedy 13. 9. , se na nás přijede podívat opět pan Pohoda s pohádkou O princezně na hrášku  a  ve čtvrtek  21. 9.  nové divadlo z Karlových Varů s překvapením !

Už se na divadelní představení moc těšíme !!!

Správce Webu, 12. 9. 2017

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

Mateřská škola v Manětíně ve spolupráci s Radovánkem - SVČ nabízí dětem možnost pracovat v zájmových kroužcích : FLÉTNIČKA  S  ANGLIČTINOU ( v MŠ )  a

VÝTVARNÉ - KERAMICKÝ  KROUŽEK ( klubík )

Veškeré informace o průběhu, čase a místě konání a možnostech přihlášení se na uvedené kroužky získáte  na nástěnkách , u třídních učitelek a u ředitelky MŠ .

Podrobné informace pak naleznete na stránkách SVČ Radovánek -  www.radovanek.cz

Přilásit se lze v průběhu měsíce ZÁŘÍ  2017

Správce Webu, 6. 9. 2017

VÍTÁME VÁS VE  ŠKOLCE

Všechny paní učitelky vítají v naší Mateřské škole PASTELKA v Manětíně nově příchozí děti , ale i všechny žáčky , kteří už do školky chodili !!!

Přejeme jim spoustu  radostných zážitků, hodně nových poznatků , vrchovatý kopec legrace , pohodu , štěstí a bezproblémový průběh celého školního roku  2017 - 2018 !!!

Správce Webu, 4. 9. 2017

PŘÁNÍ A  PODĚKOVÁNÍ

Nastal poslední den školního roku  2016 / 2017 a všichni zaměstnanci Mateřské školy PASTELKA  v  Manětíně se loučí s dětmi , které po prázdninách nastupují do první třídy základní školy . Bude se nám po nich stýskat , ale takový je život a úděl učitelů.......... Přejeme jim úspěšný vstup do základní školy  a spoustu jedniček !!!

Všem rodičům , soukromým firmám z Manětína a zřizovateli  MěÚ v Manětíně děkujeme za spolupráci a podporu mateřské školy , Věříme , že tato spolupráce bude pokračovat i v následujícím školním roce  2017 / 2018 .

VŠEM  PĚKNÉ  PRÁZDNINY , DOVOLENOU , POHODU  A  PEVNÉ  ZDRAVÍ !!!

Správce Webu, 30. 6. 2017

PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ

Nastal čas rozloučit se s mateřskou školkou.......... A tak v úterý 27. června 2017 ,  budeme dopoledne od 10 hodin na zahradě Mateřské školy Pastelka v Manětíně ,  pasovat naše předškoláky na právoplatné žáčky základní školy a křtít je jezírkovou vodou na prvňáčky .

Pokud budou mít rodiče předškoláčků chuť a čas , zveme je na zahradu MŠ k účasti na této události .

Správce Webu, 22. 6. 2017