14. 10. 2019

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 11 až 7°C.

NA NÁVŠTĚVĚ U  BABIČEK

V úterý dne 16. května 2017 jsme s předškoláky navštívili v Domově pro seniory naše milé  babičky .  Děti jim k SVÁTKU  MATEK  popřály písničkami a básničkami a předaly babičkám drobné dárky , které ve školce vyráběly .  Budeme se těšit na další setkávání v Domově pro seniory a na radost v očích milých lidí !!

Správce Webu, 17. 5. 2017

JDEME NA  VÝLET DO  PŘÍRODY

Ve čtvrtek  18. 5. 2017  půjdeme na půldenní výlet do přírody v okolí Manětína .

Připravte , prosím , dětem do batůžků svačinku s ovocem či zeleninou , uzavíratelné pití , papírové kapesníčky a pláštěnku .

Správce Webu, 15. 5. 2017

ŠKOLNÍ VÝLET 2017

Na  ŠKOLNÍ  VÝLET  letos pojedeme za pohádkou O princi Bajajovi do krásné zahrady u ZÁMKU  CHYŠE , kde si budeme moci vyzkoušet i dobová historická řemesla .  Výlet se uskuteční v pondělí dne 22. května a autobus bude odjíždět v 8.00 hodin ráno . Dětem , prosím , připravte batůžek s uzavíratelným pitím a svačinkou , přibalte i pláštěnku !!

CENA  VÝLETU :  180,- Kč   (  Peníze budou vybírat třídní učitelky do 18. května 2017 )

Správce Webu, 4. 5. 2017

CO NÁS ČEKÁ V  NEJBLIŽŠÍ DOBĚ

V příštím týdnu - 25. 4. - se půjdeme do sportovního areálu v Manětíně seznámit             s DRAVÝMI  OPEŘENCI , které můžeme běžně , ale i vzácně , potkávat v přírodě České republiky i na území celé Evropy .

O týden později - 2. 5. - k nám přijedou s plně vybaveným policejním autem a s ukázkami další policejní výstroje členové POLICIE  ČR a budou nás seznamovat s pravidly bezpečnosti všech směrů . Na naši akci jsme pozvali i děti ze ZŠ a MŠ Nečtiny , na které se moc těšíme !

A v dalším týdnu , opět v úterý - 9. 5. - si vyslechneme výchovný koncert žáků ZÁKLADNÍ  UMĚLECKÉ  ŠKOLY  z  Plas . Výchovným koncertem nás bude provázet pan Milan Kůsa , ředitel ZUŠ v Plasích .

Správce Webu, 21. 4. 2017

ZÁPIS DO  MŠ PRO  ROK 2017 - 2018

ZÁPIS  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY v Manětíně pro rok 2017 - 2018  se uskuteční v budově MŠ v  PONDĚLÍ  dne  15. KVĚTNA  2017  od  10  hodin  do  14  hodin .

Rodiče nebo zákonní zástupci přihlašovaných dětí si mohou ještě před zápisem do MŠ vyzvednout přihlášky a evidenční listy k vyplnění . K zápisu pak přinesou vlastní platný občanský průkaz a rodný list dítěte .

Správce Webu, 21. 4. 2017

BŘEZEN MĚSÍC KNIHY

Protože máme v naší mateřské škole velmi rádi knížky a dovedeme si jich vážit , chodíme se pravidelně každý rok podívat , co je nového v Městské knihovně v Manětíně .             I v letošním roce navštívíme s předškoláky , v rámci měsíce knihy   ve středu dne 22. 3. 2017 , Městskou knihovnu a už se těšíme , co nového nám o knihách paní knihovnice prozradí .

Správce Webu, 20. 3. 2017

TERMÍNY DO  SOLNÉ JESKYNĚ

Do SOLNIČKY  -  solné jeskyně v Kralovicích pojedeme ve dvou skupinách cca po dvanácti dětech . Zamluvili jsme termíny na 14. 3.  a  21. 3.  2017 . Dětem připravte do batůžku náhradní ponožky , pití v uzavíratelné láhvi a sušenku nebo jablíčko na zpáteční cestu . Na sebe , pro vstup do solné jeskyně , by měly děti mít tepláčky a mikinku .

Z M Ě N A !!!

Do solné jeskyně pojedeme v obou termínech se všemi přihlášenými dětmi !!!

Odjíždět budeme v 8.00 hodin z Manětína velkým autobusem a pojedou s námi i děti , které se do solné jeskyně nepřihlásily . Ty půjdou s paní učitelkou na procházku po městě KRALOVICE .

Správce Webu, 23. 2. 2017

TERMÍNY NA  PLAVÁNÍ

Na plavecký výcvik jsou stanoveny termíny  1. ,  9.   a  15.  března 2017 . Přihlášené děti budou rozděleny do tří skupinek , seznamy budou vyvěšeny v MŠ .

Žádáme rodiče , aby dětem připravili batůžek , kde budou mít plavky , ručník nebo osušku , nafukovací křidélka , pití a malou svačinku ( sušenka , jablíčko ) .

Správce Webu, 21. 2. 2017

MASOPUSTNÍ REJ V  MŠ

Ve čtvrtek  23. února 2017 budeme v naší mateřské škole řádit v masopustních maskách při hudbě i bez ní !!! Prosíme rodiče , aby svým dětem na masopustní školkovou veselici donesli kostými a masky .

Všichni se na bál a soutěžení s odměnou moc těšíme !!!

Správce Webu, 21. 2. 2017

PLAVÁNÍ A  SOLNÁ JESKYNĚ

V měsíci březnu plánujeme s dětmi výjezdy do bazénu a do solné jeskyně . Po zjišťování finančních podmínek je cena za bazén a dopravu stanovena na 130,- Kč za dítě a vstup do solné jeskyně + doprava na 100,- Kč za dítě .

Prosím , přihlašujte své děti na tyto akce u třídních učitelek , včetně zaplacení poplatků ,  do 24. února 2017 .

Správce Webu, 8. 2. 2017