4. 6. 2020

bo

Bude polojasno až oblačno, od západu postupně místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 14 až 10°C.

FOTOGRAFOVÁNÍ V  MŠ

Fotografování dětí v mateřské škole proběhne v úterý 9. června 2020 od  9.30 hodin. Fotografovat se budou děti na zahradě MŠ .

Byli bychom rádi , kdyby se přišli vyfotografovat i předškoláci , kteří budou odcházet po prázdninách do ZŠ . Chtěli bychom jim na památku vytvořit společné tablo při příležitosti odchodu z mateřské školy . Předem rodičům děkujeme , že se se svými dětmi na focení dostaví , i přesto , že již do školky nedocházejí .

Správce Webu, 26. 5. 2020

ŽÁDOST O  ZAREGISTROVÁNÍ EMAILŮ

Žádáme rodiče , aby si na našich webových stránkách  MŠ  zaregistrovali své emaily. Registrace je velmi jednoduchá - vpravo na úvodní straně web stránek MŠ je připravena kolonka k registraci . Na váš email vám přijde potvrzení zaregistrování , které následně potvrdíte .

Vaše registrace vám poslouží k větší a aktuální informovanosti o tom , co se v mateřské škole děje a připravuje .

ZA  VAŠE  ZAREGISTROVÁNÍ  PŘEDEM  DĚKUJEME  !!!

Správce Webu, 22. 5. 2020

STRAVOVÁNÍ

Žádáme rodiče žáčků , kteří budou nastupovat do MŠ od 25. 5. 2020 , aby  do konce tohoto týdne přihlásili stravování pro své děti v jídelně ZŠ.

Správce Webu, 20. 5. 2020

FOTOGRAFOVÁNÍ V  MŠ

Fotografování tříd , skupinek a předškoláků na tablo proběhne v MŠ v náhradním červnovém ( namísto 26. 5. ) termínu.  Náhradní termín bude , po potvrzení fotografickou firmou , včas zveřejněn .

Správce Webu, 18. 5. 2020

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE K  NÁSTUPU DO  MŠ

Vzhledem k nově vyhlášeným vládním doporučení , kdy od 25. 5. 2020 bude nošení roušek na dobrovolnosti , žádáme rodiče , aby se v areálu a budově naší mateřské školy přesto pohybovali v rouškách.

U dětí ponecháváme nošení roušky na dobrovolnosti. Dětem rodiče uloží jednu roušku v obalu na jejich místo v šatně pro případ náhlého výskytu koronaviru v MŠ.

Správce Webu, 18. 5. 2020

PODMÍNKY PROVOZU MŠ V  OBDOBÍ DO  KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Správce Webu, 11. 5. 2020

ZNOVUOTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Mateřská  škola  PASTELKA  v  Manětíně  bude , po dohodě se zřizovatelem , MěÚ v Manětíně ,  otevřena  od  pondělí  dne  25. května  2020 .

Děti  mohou  do  mateřské  školy  znovu  nastoupit  v  pondělí  25. 5. 2020  od  6.30 hodin .

Správce Webu, 5. 5. 2020

INFORMACE

V úterý dne  14. 4. 2020  od  9  do  10 hodin  si v mateřské škole mohou rodiče opět vyzvednout  vyplněné a potvrzené blankety na  OČR .

Správce Webu, 13. 4. 2020

ZMĚNA VE  ZPŮSOBU ZÁPISU DO  MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zvláštním nařízením MŠMT  dochází ke změně v  ZÁPISU  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  pro  školní rok  2020 / 2021 .  Podrobné doporučení k zápisu do MŠ naleznete na odkazu :

Konání ZÁPISU je stanoveno na  období od  2.  do  16.  května  2020 , bez přítomnosti zapisovaných dětí .

ORGANIZAČNÍ  POKYNY  K  ZÁPISU  DO  MŠ  MANĚTÍN

Tiskopisy potřebné k zápisu dítěte do Mateřské školy Pastelka Manětín  -  Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání , Evidenční list , Registrační číslo přijímaného dítěte , blanket k potvrzení od dětského lékaře  -  si rodiče nebo zákonní zástupci dítěte mohou vyzvednout v ředitelně MŠ ve dnech  20. a  27. dubna  2020  v době  od  9  do  11 hodin . K  vyzvedávání tiskopisů se objednávejte na telefonu  725 972 192 . Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání si můžete vytisknout zde :

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DO MŠ.doc (55 kB)

Vyplněné tiskopisy pro ZÁPIS  DÍTĚTE  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  MANĚTÍN  budou rodiče nebo zákonní zástupci zapisovaných dětí odevzdávat ředitelce  MŠ Manětín v budově MŠ v pondělí  dne  4. května  2020  v době  od 9  do  13  hodin . Při odevzdání tiskopisů předloží  rodiče nebo zákonní zástupci ředitelce mateřské školy k nahlédnutí OP jednoho z rodičů a rodný list zapisovaného dítěte . Na čase odevzdání vyplněných tiskopisů se rodiče domluví s ředitelkou školy na telefonu  725 972 192 .

Všechna mimořádná opatření k  ZÁPISU  DĚTÍ  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  PASTELKA  MANĚTÍN  jsou přijímána z důvodu nebezpečí přenosu koronavirové nákazy .

Veškeré dotazy k zápisu vám zodpovíme na  :

-  emailu       ms.manetin@seznam.cz

-  telefonu    725 972 192

Za vaše pochopení , ohleduplnost a trpělivost  DĚKUJEME !

Mgr.  Marie  Křemenáková

ředitelka  mateřské  školy

Správce Webu, 8. 4. 2020

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO  RODIČE

Po dohodě se zřizovatelem MŠ  -  MěÚ  v  Manětíně  , rozhodlo vedení  Mateřské školy v Manětíně  , že platba školného za měsíc DUBEN  2020  nebude od rodičů žáků MŠ  požadována .

Prosíme plátce , aby platbu za měsíc duben neprováděli . Děkujeme !

Správce Webu, 8. 4. 2020