26. 2. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 600m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 2 až -2°C.

PRÁZDNINY VE  ŠK. ROCE 2016 - 2017

Přehled prázdnin a provozu MŠ ve školním roce  2016 - 2017 :

PODZIMNÍ prázdniny  26. - 27. 10. 2016  -  MŠ otevřena

VÁNOČNÍ prázdniny   23. 12. 2016 -  2. 1. 2017  -  MŠ uzavřena

POLOLETNÍ prázd.         1.  -  3. 2. 2017  -  MŠ  otevřena

JARNÍ  prázdniny        13.  -  17. 2. 2017  -  MŠ uzavřena

VELIKONOČNÍ prázd.   12.  -  13 . 4. 2017  -  MŠ  otevřena

LETNÍ  prázdniny         3.  -  14. 7.  2017  -  MŠ  otevřena

17. 7.  -  31. 8. 2017  -  MŠ uzavřena

Správce Webu, 30. 9. 2016

Ve třídě BERUŠEK probíhá , po té , co ve třídě spadla část stropu , rekonstrukce stropů ve všech částech třídy , šatny i umývárny . Výuka dětí třídy Berušek probíhá v jídelně MŠ. Žádáme rodiče , aby děti vodili do MŠ do 8 hodin a byli shovívaví a trpěliví k situaci , která v MŠ nastala . Oprava potrvá cca 1 měsíc . Děkujeme za pochopení !!!

Správce Webu, 29. 9. 2016

POZVÁNKA NA  TŘÍDNÍ SCHŮZKY 2016

Vážení rodiče ,

zveme Vás na třídní schůzky , které se budou konat v úterý 20. 9. 2016 od 16ti hodin v budově Mateřské školy Pastelka v Manětíně . Prosíme o dochvilnost a v naší školce se přezouváme - děkujeme !

Těšíme se na Vás a Vaše příspěvky a náměty !

Správce Webu, 14. 9. 2016

ŠKOLNÍ ROK 2016 - 2017  ZAHÁJEN

Mateřská škola Pastelka Manětín přivítala v novém školním roce 2016 - 2017 celkem 39 zapsaných žáčků . Během měsíce září bude probíhat ve třídách SLUNÍČEK a BERUŠEK adaptační program , který napomáhá nejen nově příchozím , ale všem našim dětičkám , sžít se s kamarády , p. učitelkami i režimem a novotami v naší MŠ .

Všem našim dětem přejeme úspěšný nový školní rok , naplněný spoustou pestrých a zajímavých zážitků a prožitků v příjemném a bezpečném prostředí naší mateřské školy !!!

Správce Webu, 13. 9. 2016

TĚŠÍME SE  NA PRÁZDNINY

Paní učitelky přejí všem našim dětem krásné a pohodové prázdniny , prvňáčkům úspěšný vstup do základní školy a v září se opět těšíme na setkání !!!

MNOHO  ZÁŽITKŮ  O  PRÁZDNINÁCH  A  ZÁDNÉ  POHROMY !!!

VAŠE  PANÍ  UČITELKY

Správce Webu, 30. 6. 2016

ŠKOLNÍ VÝLETY

Ve středu dne 15. 6. 2016 navštívily děti naší MŠ v rámci školního výletu muzeum , podzemí a čertovskou expozici města Žlutice . Při jednotlivých návštěvách nás doprovázel  tajemník města pan Ondřej Fábera , kterému mnohokrát děkujeme za veškerou pomoc !

Na to , jak se nám výlet vyvedl a co jsme prožili , se můžete podívat ve fotogalerii .

Na další , tentokrát pěší výlet do obce Nečtiny , se vydáme 22. června s baťůžky na zádech . Chceme se podívat za kamarády ze ZŠ a MŠ v Nečtinách a také do zdejšího Regionálního muzea .

Správce Webu, 20. 6. 2016

NA NÁVŠTĚVĚ U  BABIČEK V  DOMOVĚ PRO  SENIORY

Protože se naše mateřská škola chce zůčastnit výtvarné soutěže na téma Senioři a zdraví ve stáří , byli jsme s dětmi dnes - 17. 5.  - na návštěvě v Domově s pečovatelskou službou v Manětíně . Ve svých  velmi pěkně upravených a útulných bytech  nás přijaly tři babičky - seniorky . Děti jim zazpívaly , přednesly básničky a předaly dárečky . Setkání bylo velmi milé a příjemné pro obě strany a za přijetí a zprostředkování návštěvy moc děkujeme paní Václavíkové i babičkám .

Prohlédněte si fotografie z návštěvy v naší fotogalerii .

Správce Webu, 17. 5. 2016

POLICIE ČR POMÁHÁ A  CHRÁNÍ I  V NAŠÍ MŠ

Na středu 11. 5. 2016 jsme na zahradu naší MŠ pozvali kamarády , žáčky a pedagogy ze ZŠ a MŠ z Nečtin . Připravíme pro ně a pro děti naší školky zajímavý i poučný program ve spolupráci se zástupci POLICIE ČR v Manětíně .

Policisté dětem předvedou technické vybavení , policejní auto a budou na zahradě MŠ řídit dopravu a poučí děti o všemožném nebezpečí , které na ně může číhat nejen na silnicích , ale i v dnešní složité době a společnosti .

Na akci v přírodní zahradě Mateřské školy Pastelka se mohou přijít podívat i rodiče !

Správce Webu, 4. 5. 2016

CO NÁS ČEKÁ V  DUBNU

V měsíci dubnu se naše děti mohou těšit na DVĚ  DIVADELNÍ  PŘEDSTAVENÍ , chtěli bychom navštívit " ŽLUTICKÉ  PODZEMÍ " , proběhne výchovný KONCERT ZUŠ  z Plas a rádi bychom se setkali se  žáčky ZŠ a MŠ z Nečtin , které chceme pozvat na akci  DEN  BEZPEČNOSTI  NA  SILNICÍCH  na zahradě naší matřské školy .

Správce Webu, 1. 4. 2016

NÁVŠTĚVA MANĚTÍNSKÉ KNIHOVNY

Měsíc březen je MĚSÍCEM  KNIHY - protože naše děti mají knížky moc rády , navštěvujeme každým rokem v tuto dobu místní knihovnu . V úterý 22. března se opět chystáme a těšíme se na návštěvu knihovny , kde nás paní knihovnice seznamuje s tím , jak to v knihovně chodí a jak si můžeme krásné pohádkové knížky vypůjčit . Vždycky si i zasoutěžíme, poučíme se a za odměnu si vyslechneme nějakou pěknou pohádku .

Správce Webu, 17. 3. 2016