14. 10. 2019

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Rytmická show

V úterý , dne 21. 4. 2015 ,  k nám do mateřské školy přijel kouzelný hudebník z Jižních Čech a předvedl nám hudebně - rytmickou show , při které děti tančily , zpívaly , vytleskávaly a dováděly .  Na fotografie z naší pěkné akce se podívejte ve fotogalerii .

Správce Webu, 21. 4. 2015

Velikonoce v MŠ

V týdnu před Velikonocemi vyráběly děti dárečky pro rodiče , Všechny děti věří , že Vám svým výtvorem udělaly radost !!

Ve středu  1. 4.  plnily děti ZAJÍČKOVY úkoly a hledaly jeho poklad ve školce . Oslavili jsme Velikonoce - svátky jara s beránkem od maminky paní Marešové a děti si na něm moc pochutnaly !! Děkujeme !!   Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii .

Správce Webu, 7. 4. 2015

Děti na televizi ZAK

Dnes nás na výstavě mysliveckých trofejí natáčel kameraman z televize ZAK . Podívat se na záběry z naší návštěvy na výstavě můžete dnes od 17 h. a dále pak dalších následujících 24 hodin . Vše by mělo být i na webu televize ZAK .

Správce Webu, 24. 3. 2015

CO NÁS ČEKÁ V POSLEDNÍM BŘEZNOVÉMTÝDNU

Půjdeme na návštěvu do Kulturního domu v Manětíně , kde se podíváme na výstavu mysliveckých trofejí a řezbářskou tvorbu paní Sidorjakové ( bývalé paní učitelky v naší MŠ )

Podíváme se na novou pohádku Divadélka z bedny pana Pohody

Správce Webu, 20. 3. 2015

ZÁPIS DO  MŠ pro školní rok 2015 - 2016

Ve středu 25. 2. 2015 proběhl v naší mateřské škole zápis nových žáčků pro školní rok 2015 - 2016 . Zapsali jsme 10 nových dětí , 8 chlapců a 2 děvčátka .

Správce Webu, 26. 2. 2015

Maškarní masopustní veselice v naší školce

Ve fotogalerii se můžete podívat , jak krásně se nám vydařil maškarní masopustní bál !!

Velké poděkování patří mamince Laurinky Černé - paní Valečkové , která pro děti napekla výborné a nádherně nazdobené ( jak můžete vidět na fotografiích ) mafinky a ještě přidala dva veliké sáčky plné bonbónků . Za děti moc DĚKUJEME !!!

Správce Webu, 13. 2. 2015

OZNÁMENÍ - uzavření MŠ

Oznamujeme rodičům , že v úterý dne 17. 2. 2015 bude z důvodu odstávky elektřiny pro město Manětín mateřská škola UZAVŘENA .

Správce Webu, 6. 2. 2015

ZÁPIS DO  MŠ pro školní rok 2015 - 2016

Oznamujeme , že ve středu dne 25. února 2015 se v ředitelně Mateřské školy v Manětíně bude konat od 10 hodin do 14 hodin , ZÁPIS  ŽÁČKŮ  DO  MŠ  PRO  ŠKOLNÍ  ROK  2015  -  2016 .

Rodiče nových dětí žádáme , aby k zápisu přinesli rodný list dítěte a svůj platný občanský průkaz . Děkujeme !!

Správce Webu, 4. 2. 2015

Maškarní bál v MŠ

Ve středu dne 11. 2. 2015 bude v naší mateřské škole rej masek - MASOPUSTNÍ MAŠKARNÍ BÁL . Žádáme rodiče , aby svým dětem nachystali masky a přinesli je v tento den s sebou do MŠ . Děkujeme !!

Správce Webu, 4. 2. 2015

Sáňkování a bobování v MŠ

V úterý 3. 2. jsme se vydováděli na saních a bobech na zasněženém kopci v blízkosti sportovního areálu v Manětíně . Fotografie  najdete ve fotogalerii .

Správce Webu, 3. 2. 2015