26. 2. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 600m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 2 až -2°C.

VÍTÁNÍ JARA SE  ZAJÍČKEM

Ve čtvrtek  17.  března  přiběhli do naší probouzející se zahrady dva zajíci . Společně s nimi všechny naše děti vítaly pomalu se blížící jaro a po splnění zajíčkových úkolů dostaly z ošatky zaslouženou odměnu . Do fotogalerie přibudou  fotky z naší pěkné akce - potěšte se

Správce Webu, 17. 3. 2016

ZÁPIS DO  MŠ PRO  ŠKOLNÍ ROK 2016 - 2017

Ředitelka MŠ v Manětíně , příspěvková organizace , oznamuje , že zápis do Mateřské školy Pastelka v Manětíně se bude konat ve čtvrtek 10. března 2016 v budově MŠ v době od 10.00 hodin do 14.00 hodin .

K zápisu přineste rodný list zapisovaného dítěte a platný občanský průkaz zákonného zástupce , rodiče dítěte .

Správce Webu, 22. 2. 2016

FOTOGRAFIE Z  MAŠKARNÍHO BÁLU

Na to , jak jsme si zařádily na školním maškarním bále , se můžete podívat ve fotogalerii MŠ . Bylo nám fajn , byla  velká legrace , soutěžily jsme a dostaly za to i něco na mlsný zoubek !!!

Správce Webu, 15. 2. 2016

POZVÁNKA DO  DIVADLA

Všechny děti už netrpělivě čekají na dvě divadelní představení v naší Mateřské škole Pastelka ! První z nich odehrají herci Divadla JKT z Plzně  -  pohádku O hloupém Honzovi . Na vystoupení Divadla Kolem jsme pozvali i žáky ze Základní školy v Manětíně .

Druhé divadelní představení přijede odehrát Divadlo z bedny se Soničkou a panem Pohodou ve středu 24. 2. 2016 .

JARNÍ FOCENÍ

V pondělí  15. 2. 2016 přijedou do MŠ profesionální fotografové a od 9 hodin vyfotografují naše nastrojené žáčky .

MASOPUSTNÍ REJ V  MŠ

V pátek  12. 2. 2016 budeme v naší mateřince masopustně rejdit a hýřit !!! Těšíme se  na fantazii a tvořivost rodičů a věříme , že všechny děti dorazí v originálních maskách !!!

VÁNOČNÍ BESÍDKA V  MŠ

Srdečně zveme rodiče , prarodiče , sourozence a přátele naší mateřské školy na VÁNOČNÍ  BESÍDKU  ve středu dne 9. prosince 2015 od 16.30 hodin .

Těšíme se na společně prožité radostné chvíle s Vámi všemi !!!

Správce Webu, 4. 12. 2015

PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

Zaměstnanci Mateřské školy v Manětíně srdečně děkují všem rodičům , kteří přišli na školní tvoření rodičů s dětmi ( Dýňování a Vánoční dílničky ) . Velice si vážíme Vaší pomoci s přípravou dárečků , které budeme nabízet pod rozsvíceným vánočním stromečkem na manětínském náměstí v první adventní neděli  -  29. 12. 2015 . Odměnou Vám bude vystoupení žáčků MŠ při příležitosti  " Rozsvěcení vánočního stromku " .  Všechny rodiče , sourozence i prarodiče zveme na tuto tradiční akci a věříme , že děti potěší  Vaše srdce a rozjasní Vaši tvář .  DĚKUJEME !!!

Správce Webu, 20. 11. 2015

PŘEDVÁNOČNÍ DÍLNIČKY V  MŠ

Srdečně zveme všechny rodiče a děti do MŠ na předvánoční tvoření .  Přineste s sebou vlastní nápady na drobné vánoční dárečky . Na společnou práci a radostné chvíle s Vámi se těšíme ve čtvrtek dne 19. listopadu od 15.30 hodin . Za Vaši účast předem DĚKUJEME !!!

Správce Webu, 18. 11. 2015

DÝŇOVÁNÍ S  RODIČI

Na úterý  3. listopadu 2015 zveme všechny rodiče , aby si přišli se svými dětmi vydlabat , ozdobit a rozsvítit dýně u mateřské školy . Přineste s sebou dýně , lžíce , nože nebo naběračky na dlabání a svíčky . Těšíme se na společnou práci a legraci !!

Správce Webu, 2. 11. 2015