26. 4. 2024

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 5 až 1°C.

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠK. ROKU 2021/2022

VÁŽENÍ  RODIČE ,

ve středu dne 1. 9. 2021  bude zahájen v Mateřské škole Manětín nový školní rok  2021/2022 .

Žáčci mohou do MŠ přicházet v rozmezí mezi 6.30 - 8.00 hodin. Prosíme rodiče , aby používali ochranu úst a nosu po celou dobu pobytu v areálu mateřské školy ,  a aby se v šatnách MŠ zdržovali jen po nezbytně nutnou dobu ! Na vstupech do jednotlivých tříd budou umístěny seznamy dětí pro orientaci , do které třídy budou vaše děti docházet .

Rodiče budou před vstupem dětí do tříd podepisovat prohlášení o bezinfekčnosti svých dětí . Prosíme tedy o zodpovědné posouzení jejich zdravotního stavu !

Veškeré potřebné informace k provozu školy a k docházce dětí se rodiče dozví v den nástupu svých dětí do MŠ od učitelek a ředitelky mateřské školy . Budeme vám plně k dispozici .

Žádáme rodiče , aby v jídelně ZŠ Manětín u vedoucí ŠJ paní Veberové na tel. č. 733 677 071 , nahlásili pro své děti stravování a vyřídili veškeré náležitosti týkající se odběru stravy.

Těšíme se na vás , na vaše děti a na  zahájení nového školního roku a věříme , že se nám povede a nic nám jej nenaruší !!!

Mgr. Marie Křemenáková

ředitelka MŠ Manětín