26. 4. 2024

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 5 až 1°C.

INFORMACE PRO RODIČE

-

Vzhledem k tomu , že školní rok 2020 / 2021 končí v polovině pracovního týdne , a stejně tak i zahájení školního roku  2021 / 2022  připadá na střed pracovního týdne , nabízíme rodičům tak trochu jiné řešení , nežli obvykle. I děti , které nejsou přihlášeny k prázdninové docházce , mohou dochodit přelomový týden června a července 2021 až do pátku 2. 7. 2021.

Po jednání se zřizovatelem a na jeho žádost byla nabídka na docházku do MŠ o prázdninách prodloužena ještě o srpnový týden od 23. do 27. 8. 2021 pro stávající žáky mateřské školy.

Zahájení školního roku  2021 / 2022 , tedy 1. září , připadá na středu , proto nabízíme rodičům stávajících žáků , aby své děti přihlásili k docházce již od pondělí 30. srpna 2021 , respektive od 23. 8. Pokud budete mít zájem své děti k docházce v těchto termínech přihlásit , oznamte svůj požadavek neprodleně na e-mail MŠ Manětín (ms.manetin@seznam.cz ) , nejpozději však do neděle 13. 6. 2021 .

Vážení rodiče , předem děkuji za vaše včasné reakce na tuto nabídku ze strany mateřské školy , a to z důvodu , že je potřeba řešit celou záležitost i se školní jídelnou ZŠ v Manětíně , odkud odebíráme stravu pro vaše děti .

Mgr. Marie Křemenáková

ředitelka mateřské školy