26. 4. 2024

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 5 až 1°C.

ŠKOLNÍ VÝLET 2023

ČERVNOVÝ VÝLET NA STATEK

Na úterý  13.  června  2023  jsme pro děti naplánovali školní výlet  na Zámecký statek  do  Újezda nade Mží . Děti budou moci pozorovat zvířátka na statku , vyzkouší si krmení zvířat a pěči o ně , svezou se na poníkovi a na závěr si opečou buřtík .

S sebou do batůžku zabalte dětem uzavíratelné pití , kapesníky , pláštěnku , malou svačinu a ovoce. Na oběd se vrátíme do mateřské školy cca ve 12.30 hodin .

ODJEZD  od Zámku Manětín  před 8.00 hodinou  ( prosíme rodiče o včasný příchod do MŠ )

CENA  za výlet :  500,- Kč  (rodiče uhradí částku za výlet u třídních učitelek do konce května)

Už se všichni na výlet moc těšíme !!!

Vytvořeno: 18. 5. 2023
Poslední aktualizace: 18. 5. 2023 10:10